Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush for Star SW12RII F853 / 166.001 / B212A 1,0 shortened type"
Carbide guide bush for Star SW12RII
F853 / 166.001 / B212A 1,0
shortened type
F853 / 166.001 / B212A 1,0
shortened type
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF853-SW12RII |
| Article number: | FF853-SW12RII010 |
| Ød: | 18.00 mm |
| ØD: | 21.80 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M16x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |