In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush F853 / 166.001 / B212A 1,0"
Carbide guide bush
F853 / 166.001 / B212A 1,0
F853 / 166.001 / B212A 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF853 |
| Swiss code: | T18-59-M16.1 / 166.001 / B212A |
| US-code: | - |
| Article number: | FF853010 |
| Ød: | 18.00 mm |
| ØD: | 21.80 mm |
| L: | 59.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M16x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |