Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush F355 / 282.001 / B214 3,5"
Carbide guide bush
F355 / 282.001 / B214 3,5
F355 / 282.001 / B214 3,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF355 |
| Swiss code: | T32-71 / 282.001 / B214 |
| US-code: | TSD20 |
| Article number: | FF355035 |
| Ød: | 32.00 mm |
| ØD: | 39.80 mm |
| L: | 71.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M32x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.50 mm |