Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush F352 / 352.001 1,0"
Carbide guide bush
F352 / 352.001 1,0
F352 / 352.001 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF352 |
| Swiss code: | T11-50 / 352.001 |
| Article number: | FF352010 |
| Ød: | 11 mm |
| ØD: | 15.00 mm |
| L: | 50.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M10x0,6 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |