Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush F351 / B201A / 351.001 0,7"
Carbide guide bush
F351 / B201A / 351.001
F351 / B201A / 351.001
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF351 |
| Swiss code: | T9-50 / 351.001 / B201A |
| Article number: | FF351007 |
| Ød: | 9.00 mm |
| ØD: | 12.30 mm |
| L: | 50.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M8x0,6 |
| Profile: | round |
| Bore: | 0.70 mm |