In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Carbide guide bush F3001 / 3.001 J4 1,0"
Carbide guide bush
F3001 / 3.001 J4 1,0
F3001 / 3.001 J4 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF3001 |
| Swiss code: | T11-53-M10.075 / 5.001 / J4 |
| US-code: | TD7 |
| Article number: | FF3001010 |
| Ød: | 11 mm |
| ØD: | 14.50 mm |
| L: | 53.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M10x0,75 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |