Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush F104 / B208 1,0"
Carbide guide bush
F104 / B208 1,0
F104 / B208 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF104 |
| Swiss code: | T20-55 / 120.001 / B208 |
| Article number: | FF104010 |
| Ød: | 20 mm |
| ØD: | 25.00 mm |
| L: | 55.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M20x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |