Available at short notice on request
Product information "Carbide guide bush F103 / B211 1,0"
Carbide guide bush
F103 / B211 1,0
F103 / B211 1,0
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF103 |
| Swiss code: | T12-50-M12.1 / 261.001 / B211 |
| Article number: | FF103010 |
| Ød: | 12.00 mm |
| ØD: | 15.00 mm |
| L: | 50.00 mm |
| K: | 30.00 ° |
| G: | M12x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |