Available at short notice on request
Product information "Button die holder for tapping holder ER25 with thread M32x1,5 A:38 B:14 D:55 counter nut is necesarry additional ESM25"
Button die holder for tapping holder
ER25 with thread M32x1,5
A:38 B:14 D:55
counter nut is necesarry additional ESM25
ER25 with thread M32x1,5
A:38 B:14 D:55
counter nut is necesarry additional ESM25
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Schneideisen + Schneideisenhalter |
| Series: | SKA25 |
| Article number: | SKA2538B |
| for tap holder: | ER25 |
| A: | 38 mm |
| B: | 14 mm |
| D: | 47 mm |
| Thread: | M32x1,5 |
| Max. thread length: | - |
| Counter nut: | ESM25 |