Available at short notice on request
Product information "Bronze bush I353 / 8.001 / J6R 1,0;guiding length 8,0 mm"
Bronze bush I353 / 8.001 / J6R 1,0
guiding length 8,0 mm
guiding length 8,0 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FI353BB |
| Swiss code: | T16-59 / 8.001 / J6R |
| US-code: | TD10 |
| Article number: | FI353BB010 |
| Ød: | 16.00 mm |
| ØD: | 20.50 mm |
| L: | 59.00 mm |
| K: | 16.00 ° |
| G: | M14x1 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |