Available at short notice on request
Product information "Broaching head, adjustable U175.115, shank D: 5/8", for wobble broache 8,0 x length variable"
Broaching head, adjustable U175.115, shank
D: 5/8", for wobble broache 8,0 x length
variable
D: 5/8", for wobble broache 8,0 x length
variable
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | U175 |
| Article number: | U175.115 |
| for broaches: | ø 8.0 mm length variable |
| Max. pushing force: | 200 daN |
| D: | 5/8" mm |
| L2: | 35 mm |
| L1: | 35 mm |
| C: | 50 mm |
| F: | 8 mm |
| S: | 30 |