Broaching head U175V20-12 with VDI-20 holding fixure for broach with shank 12
Product information "Broaching head U175V20-12 with VDI-20 holding fixure for broach with shank 12"
Broaching head U175V20-12 with VDI-20
holding fixure for broach with shank 12
Article number: U175V20-12
for broaches: ø 12.0 mm x 40 mm
Max. pushing force: -
D: VDI20 mm
L2: -
L1: 57 mm
C: 44 mm
F: 12 mm
H: 25 mm