Product information "Broaching head U175V20-12 with VDI-20 holding fixure for broach with shank 12"
Broaching head U175V20-12 with VDI-20
holding fixure for broach with shank 12
| Article number: | U175V20-12 |
|---|---|
| for broaches: | ø 12.0 mm x 40 mm |
| Max. pushing force: | - |
| D: | VDI20 mm |
| L2: | - |
| L1: | 57 mm |
| C: | 44 mm |
| F: | 12 mm |
| H: | 25 mm |