In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Broaching head U175.122 SRJ for Star Backside"
Broaching head, adjustable
shank D: 22,0, Star back working SR10J, for
broach 8,0 x length variable
shank D: 22,0, Star back working SR10J, for
broach 8,0 x length variable
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | U175 |
| Article number: | U175.122SRJ |
| for broaches: | ø 8.0 mm length variable |
| Max. pushing force: | 200 daN |
| D: | 22 mm |
| L2: | 37 mm |
| L1: | 25.00 mm |
| C: | 50 mm |
| F: | 8 mm |
| S: | 28 |