In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Boring bar sleeve for STAR back working"
Boring bar sleeve for STAR
back working d=5 D=22 C=49
B=28 L1=25 L=59
back working d=5 D=22 C=49
B=28 L1=25 L=59
| Article category: | Maschinenzubehör |
|---|---|
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | WD |
| Article number: | WD0522SRR |
| d: | 5 mm |
| D: | 22 mm |
| C: | 49 mm |
| B: | 28.00 mm |
| L1: | 25.00 mm |
| L2: | 59.00 mm |
| for machine type: | * |