Available at short notice on request
Product information "Boring bar sleeve for STAR back working with radial coolant connection"
Boring bar sleeve for STAR back working
d=3 D=22 C=37,5 B=32,5 L1=25 L2=42
with radial coolant connection G1/8"
d=3 D=22 C=37,5 B=32,5 L1=25 L2=42
with radial coolant connection G1/8"
| C: | 37.5 mm |
|---|---|
| B: | 32.50 mm |
| Article category: | Maschinenzubehör |
| Article group: | Halter für Schneidwerkzeuge + Zubehör |
| Series: | WD |
| Article number: | WD0322SW-AK1 |
| d: | 3 mm |
| D: | 22 mm |
| L1: | 25.00 mm |
| L2: | 42.00 mm |
| OC: | G1/8" |
| for machine type: | ** |