Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet for Tornos Barboy D 8,5 (internal thread M5) 2,8"
Bar feed collet for Tornos Barboy D 8,5 (internal thread M5) 2,8
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTB85 |
| Article number: | SPHTB85028 |
| D: | 8.5 mm |
| G: | M5 |
| L: | 30 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.80 mm |