Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Fedek D13 1,0 L=60 thread M8x1 LEFT HAND"
Bar feed collet Fedek D13 1,0
L=60 thread M8x1 LEFT HAND
L=60 thread M8x1 LEFT HAND
| Gewinde: | M8x1 LH |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHF13LHM8 |
| Article number: | SPHF13LHM8010 |
| D: | 13.00 mm |
| L: | 60 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |