Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Fedek D12 1,0 L=45 thread M5x0,8 LEFT HAND"
Bar feed collet Fedek D12 1,0
L=45 thread M5x0,8 LEFT HAND
L=45 thread M5x0,8 LEFT HAND
| Gewinde: | M5x0,8 LH |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHF12LHM5 |
| Article number: | SPHF12LHM5010 |
| D: | 12.00 mm |
| L: | 45 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |