Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Fedek D10 1,0 L=42 thread M6x0,75"
Bar feed collet Fedek D10 1,0
L=42 thread M6x0,75
L=42 thread M6x0,75
| Gewinde: | M6x0,75 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHF10M6 |
| Article number: | SPHF10M6010 |
| D: | 10.00 mm |
| L: | 42.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |