Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Fedek D10 1,0 L=50 thread M5x0,8"
Bar feed collet Fedek D10 1,0
L=50 thread M5x0,8
L=50 thread M5x0,8
| Gewinde: | M5x0,8 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHF10M5 |
| Article number: | SPHF10M5010 |
| D: | 10.00 mm |
| L: | 50 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |