Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet TOP DL32 28,0 longlife"
Bar feed collet TOP DL32 28,0
longlife
longlife
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHTOPADPTOP |
| Article number: | SPHTOPDL32280 |
| D: | 32.00 mm |
| d: | 20 mm |
| L: | 80 mm |
| A: | 8 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 28.00 mm |