In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Bar feed collet Iemca DI25/2289 E 5,0 thread M10x1"
Bar feed collet Iemca DI25/2289 E 5,0
thread M10x1
thread M10x1
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI25 |
| Article number: | SPHI25050 |
| D: | 25.00 mm |
| G: | M10x1 |
| L: | 59.00 mm |
| SW: | 22 |
| Profile: | round |
| Bore: | 5.00 mm |