Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Iemca DI23 11,0 thread M10x1"
Bar feed collet Iemca DI23 11,0
thread M10x1
thread M10x1
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI23 |
| Article number: | SPHI23110 |
| D: | 23.00 mm |
| G: | M10x1 |
| L: | 59.00 mm |
| SW: | 19 |
| Profile: | round |
| Bore: | 11.00 mm |