Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Iemca DI18 11,0 with thread M8x1 L=42"
Bar feed collet Iemca DI18 11,0
with thread M8x1 L=42
with thread M8x1 L=42
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI18 |
| Article number: | SPHI18110 |
| D: | 18.00 mm |
| G: | M8x1 |
| L: | 42.00 mm |
| SW: | 15 |
| Profile: | round |
| Bore: | 11.00 mm |