Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Iemca DI16 10,0 with thread M8x1 L=42"
Bar feed collet Iemca DI16 10,0
with thread M8x1 L=42
with thread M8x1 L=42
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI16 |
| Article number: | SPHI16100 |
| D: | 16.00 mm |
| G: | M8x1 |
| L: | 42.00 mm |
| SW: | 14 |
| Profile: | round |
| Bore: | 10.00 mm |