In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Bar feed collet Iemca DI15/2101 E 3,0 thread M8x1"
Bar feed collet Iemca DI15/2101 E 3,0
thread M8x1
thread M8x1
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI15 |
| Article number: | SPHI15030 |
| D: | 15.00 mm |
| G: | M8x1 |
| L: | 42.00 mm |
| SW: | 13 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |