Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Fedek D5,15 1,0 L=37 thread M4x0,7"
Bar feed collet Fedek D5,15 1,0
L=37 thread M4x0,7
L=37 thread M4x0,7
| Gewinde: | M4x0,7 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHF05 |
| Article number: | SPHF05010 |
| D: | 5.15 mm |
| L: | 37.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |