Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Fedek D14 3,0 L=42 thread M8x1"
Bar feed collet Fedek D14 3,0
L=42 thread M8x1
L=42 thread M8x1
| Gewinde: | M8x1 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHF14 |
| Article number: | SPHF14030 |
| D: | 14.00 mm |
| L: | 42.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |