Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Fedek D10 1,0 L=46 thread M6x1 LEFT HAND"
Bar feed collet Fedek D10 1,0
L=46 thread M6x1 LEFT HAND
L=46 thread M6x1 LEFT HAND
| Gewinde: | M6x1 LH |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHF10LHM6 |
| Article number: | SPHF10LHM6010 |
| D: | 10.00 mm |
| L: | 46.00 mm |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |