Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Iemca DI31 8,0 with thread M10x1 L=65"
Bar feed collet Iemca DI31 8,0
with thread M10x1 L=65
with thread M10x1 L=65
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI31 |
| Article number: | SPHI31080 |
| D: | 31.00 mm |
| G: | M10x1 |
| L: | 65 mm |
| SW: | 27 |
| Profile: | round |
| Bore: | 8.00 mm |