In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Bar feed collet Iemca DI27/2316 E 15,0 thread M10x1"
Bar feed collet Iemca DI27/2316 E 15,0
thread M10x1
thread M10x1
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI27 |
| Article number: | SPHI27150 |
| D: | 27.00 mm |
| G: | M10x1 |
| L: | 59.00 mm |
| SW: | 24 |
| Profile: | round |
| Bore: | 15.00 mm |