Bar feed collet Iemca DI25/2289 E 5,0 thread M10x1
Product information "Bar feed collet Iemca DI25/2289 E 5,0 thread M10x1"
Bar feed collet Iemca DI25/2289 E 5,0
thread M10x1
Article category: Spannwerkzeuge
Article group: Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen
Series: SPHI25
Article number: SPHI25050
D: 25.00 mm
G: M10x1
L: 59.00 mm
SW: 22
Profile: round
Bore: 5.00 mm