Bar feed collet Iemca DI20/2197 E 3,0 thread M10x1
Product information "Bar feed collet Iemca DI20/2197 E 3,0 thread M10x1"
Bar feed collet Iemca DI20/2197 E 3,0
thread M10x1
Article category: Spannwerkzeuge
Article group: Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen
Series: SPHI20
Article number: SPHI20030
D: 20.00 mm
G: M10x1
L: 59.00 mm
SW: 17
Profile: round
Bore: 3.00 mm