In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Bar feed collet Iemca DI20/2197 E 3,0 thread M10x1"
Bar feed collet Iemca DI20/2197 E 3,0
thread M10x1
thread M10x1
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI20 |
| Article number: | SPHI20030 |
| D: | 20.00 mm |
| G: | M10x1 |
| L: | 59.00 mm |
| SW: | 17 |
| Profile: | round |
| Bore: | 3.00 mm |