Bar feed collet Iemca DI12/2061E 2,0 thread M7x0,75
Product information "Bar feed collet Iemca DI12/2061E 2,0 thread M7x0,75"
Bar feed collet Iemca DI12/2061E 2,0
thread M7x0,75
Article category: Spannwerkzeuge
Article group: Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen
Series: SPHI12
Article number: SPHI12020
D: 12.00 mm
G: M7x0,75
L: 42.00 mm
SW: 10
Profile: round
Bore: 2.00 mm