In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Bar feed collet Iemca DI12/2061E 2,0 thread M7x0,75"
Bar feed collet Iemca DI12/2061E 2,0
thread M7x0,75
thread M7x0,75
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI12 |
| Article number: | SPHI12020 |
| D: | 12.00 mm |
| G: | M7x0,75 |
| L: | 42.00 mm |
| SW: | 10 |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |