In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Bar feed collet Iemca DI10/2045E 2,0 thread M6x0,75"
Bar feed collet Iemca DI10/2045E 2,0
thread M6x0,75
thread M6x0,75
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI10 |
| Article number: | SPHI10020 |
| D: | 10.00 mm |
| G: | M6x0,75 |
| L: | 40.00 mm |
| SW: | 8 |
| Profile: | round |
| Bore: | 2.00 mm |