Bar feed collet Iemca DI10/2045E 2,0 thread M6x0,75
Product information "Bar feed collet Iemca DI10/2045E 2,0 thread M6x0,75"
Bar feed collet Iemca DI10/2045E 2,0
thread M6x0,75
Article category: Spannwerkzeuge
Article group: Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen
Series: SPHI10
Article number: SPHI10020
D: 10.00 mm
G: M6x0,75
L: 40.00 mm
SW: 8
Profile: round
Bore: 2.00 mm