In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Bar feed collet Iemca DI07 1,5/thread M5x0,5"
Bar feed collet Iemca DI07 1,5/thread M5x0,5
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHI07 |
| Article number: | SPHI07010 |
| D: | 7.50 mm |
| G: | M5x0,5 |
| L: | 40.00 mm |
| SW: | 6 |
| Profile: | round |
| Bore: | 1.00 mm |