Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Cucchi DX24 21,0 with thread M14 x 1,0 left hand"
Bar feed collet Cucchi DX24 21,0
with thread M14 x 1,0 left hand
with thread M14 x 1,0 left hand
| Bar loader: | CUUCHI PB24 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHCU24 |
| Article number: | SPHCU24210 |
| D: | 24 mm |
| G: | M14x1 L |
| L: | 60 mm |
| SW: | 22 |
| Profile: | round |
| Bore: | 21.00 mm |