Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Cucchi DX19 4,0 with thread M10 x 1,0 left hand"
Bar feed collet Cucchi DX19 4,0
with thread M10 x 1,0 left hand
with thread M10 x 1,0 left hand
| Bar loader: | CUCCHI PB20 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHCU19 |
| Article number: | SPHCU19040 |
| D: | 19 mm |
| G: | M10x1 L |
| L: | 60 mm |
| SW: | 17 |
| Profile: | round |
| Bore: | 4.00 mm |