Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Cucchi DX39 16,0 with thread M25 x 1,5 left hand"
Bar feed collet Cucchi DX39 16,0
with thread M25 x 1,5 left hand
with thread M25 x 1,5 left hand
| Bar loader: | CUCCHI PB40 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHCU38 |
| Article number: | SPHCU39160 |
| D: | 39 mm |
| G: | M25x1,5 L |
| L: | 70 mm |
| SW: | 36 |
| Profile: | round |
| Bore: | 16.00 mm |