Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Cucchi DX37 8,0 with thread M25 x 1,5 left hand"
Bar feed collet Cucchi DX37 8,0 with thread M25 x 1,5 left hand
| Bar loader: | CUCCHI PB38 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHCU37 |
| Article number: | SPHCU37080 |
| D: | 37 mm |
| G: | M25x1,5 L |
| L: | 70 mm |
| SW: | 34 |
| Profile: | round |
| Bore: | 8.00 mm |