Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Cucchi DX35 10,0 with thread M18 x 1,5 left hand"
Bar feed collet Cucchi DX35 10,0
with thread M18 x 1,5 left hand
with thread M18 x 1,5 left hand
| Bar loader: | CUCCHI PB35 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHCU35 |
| Article number: | SPHCU35100 |
| D: | 35 mm |
| G: | M18x1,5 L |
| L: | 70 mm |
| SW: | 32 |
| Profile: | round |
| Bore: | 10.00 mm |