Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Cucchi DX30 13,0 with thread M18 x 1,5 left hand"
Bar feed collet Cucchi DX30 13,0 with thread M18 x 1,5 left hand
| Bar loader: | CUCCHI PB30 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHCU30 |
| Article number: | SPHCU30130 |
| D: | 30 mm |
| G: | M18x1,5 L |
| L: | 65 mm |
| SW: | 28 |
| Profile: | round |
| Bore: | 13.00 mm |