Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Cucchi DX29 5,0 with thread M18 x 1,5 left hand"
Bar feed collet Cucchi DX29 5,0
with thread M18 x 1,5 left hand
with thread M18 x 1,5 left hand
| Bar loader: | CUCCHI PB30 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHCU29 |
| Article number: | SPHCU29050 |
| D: | 29 mm |
| G: | M18x1,5 L |
| L: | 65 mm |
| SW: | 27 |
| Profile: | round |
| Bore: | 5.00 mm |