Available at short notice on request
Product information "Bar feed collet Cucchi DX25 6,0 with thread M14 x 1,0 left hand"
Bar feed collet Cucchi DX25 6,0
with thread M14 x 1,0 left hand
with thread M14 x 1,0 left hand
| Bar loader: | CUCCHI PB25 |
|---|---|
| Article category: | Spannwerkzeuge |
| Article group: | Spannhülsen + Spannhülsenlagerungen |
| Series: | SPHCU25 |
| Article number: | SPHCU25060 |
| D: | 25 mm |
| G: | M14x1 L |
| L: | 60 mm |
| SW: | 22 |
| Profile: | round |
| Bore: | 6.00 mm |