Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush TD26;Complete length 177 mm pin length 100 mm"
Aligment pin guide bush TD26
Complete length 177 mm pin length 100 mm
Complete length 177 mm pin length 100 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FTD26PIN |
| Swiss code: | T26-77 / 99.001 |
| US-code: | TD26 |
| Article number: | FTD26PIN |
| Ød: | 26.00 mm |
| ØD: | 29.00 mm |
| G: | M25x1 |
| Ød2: | 20.00 |
| L: | 77.00 mm |
| L2: | 100.00 |
| K: | 16.00 ° |