Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush T248;Complete length 232 mm pin length 150 mm"
Aligment pin guide bush T248
Complete length 232 mm pin length 150 mm
Complete length 232 mm pin length 150 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT248PIN |
| Swiss code: | T48-82 / 464.001 |
| US-code: | STM38 |
| Article number: | FT248PIN |
| Ød: | 48.00 mm |
| ØD: | 54.00 mm |
| G: | M46x1 |
| Ød2: | 30.00 |
| L: | 82.00 mm |
| L2: | 150.00 |
| K: | 16.00 ° |