Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush T229;Complete length 182 mm pin length 100 mm"
Aligment pin guide bush T229
Complete length 182 mm pin length 100 mm
Complete length 182 mm pin length 100 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT229PIN |
| Swiss code: | T42-82-C16 / 28.001 / J9 |
| US-code: | TD32S |
| Article number: | FT229PIN |
| Ød: | 42.00 mm |
| ØD: | 49.00 mm |
| G: | M40x1 |
| Ød2: | 25.00 |
| L: | 82.00 mm |
| L2: | 100.00 |
| K: | 16.00 ° |