Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush T227;Complete length 187,5 mm pin length 100 mm"
Aligment pin guide bush T227
Complete length 187,5 mm pin length 100 mm
Complete length 187,5 mm pin length 100 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT227PIN |
| Swiss code: | T34-87.5 / 451.001 / B227 |
| US-code: | CD25 |
| Article number: | FT227PIN |
| Ød: | 34.00 mm |
| ØD: | 41.00 mm |
| G: | M34x1 |
| Ød2: | 25.00 |
| L: | 87.50 mm |
| L2: | 100.00 |
| K: | 10.00 ° |