In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Aligment pin guide bush T223;Complete length 182 mm pin length 100 mm"
Aligment pin guide bush T223
Complete length 182 mm pin length 100 mm
Complete length 182 mm pin length 100 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT223PIN |
| Swiss code: | T28-82-M25.1 / 22.001 / B261 |
| US-code: | TD25S |
| Article number: | FT223PIN |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 34.00 mm |
| G: | M25x1 |
| Ød2: | 22.00 |
| L: | 82.00 mm |
| L2: | 100.00 |
| K: | 16.00 ° |